Waterontharders / vitalisatoren voor op de waterleiding

Vitalisatie op de hoofdwaterleiding

Het is ook mogelijk om het water bij binnenkomst in de woning of het bedrijf via de waterleiding direct te laten behandelen door een vitalisator (EWO Classic of EWO Dolomit voor hard leidingwater). Deze systemen worden geinstalleerd op de hoofdleiding in de meterkast. De systemen zorgen voor gevitaliseerd en onthard water vanuit uw waterleiding door uw hele huis of bedrijf. U gebruikt het als drinkwater, maar doucht er ook mee en ook de apparaten in uw woning maken er gebruik van.

 

Meer informatie

Heeft u vragen of opmerkingen over producten of de effecten van vitaal water op uw gezondheid en omgeving? Of wilt u een mooie offerte ontvangen voor een van onze producten of vrijblijvend advies? Neem gerust contact met ons op! Wij staan u graag te woord.

 

 

Sorteer op
© 2021 - 2026 WereldWater - specialist in waterfilters en vitalisatiesystemen van EWO | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel